atrakcje interaktywne na imprezy i eventy - Wypożyczalnia Kraina Zabaw

INTERAKTYWNE ATRAKCJE

Interaktywe Atrakcje na eventy to propozycja dla dzieci i dorosłych, którzy lubią połączenie adrenaliny z nutką rywalizacji. Są to Interaktywne Dmuchańce lub inne atrakcje wyświetlające wyniki osiągnięte przez uczestników. Łączą w sobie klasykę typowego dmuchańca lub na przykład strzelnicy z nowoczesną technologią, dzięki której zabawa jest jeszcze bardziej wciągająca i niepowtarzalna.

Nasza oferta

Dlaczego Warto Wybrać Atrakcje Interaktywne?

Zdrowa rywalizacja podczas zabawy zabawkami od krainy zabaw
bezpieczeństwo dmuchanych placów zabaw
bogata oferta atrakcji dla dzieci i dorosłych
na każdą pogodę dmuchańce
profesjonalna obsługa w krainie zabaw

ATRAKCJE DLA DZIECI I DOROSŁYCH

Nasze urządzenia interaktywne do zabawy są idealne na różnego rodzaju imprezy takie jak festyny, pikniki czy eventy firmowe. Świetnie sprawdzą się również na imprezach integracyjnych i wszelkich innych wydarzeniach, gdzie chodzi o pozytywne emocje. Urządzenia do Rywalizacji takie jak Bunkier, Strzelnica czy Koszykówka zapewniają nie tylko doskonałą zabawę, ale także umożliwiają rozwijanie umiejętności takich jak zręczność, koordynacja ruchowa i spostrzegawczość. Poszczególne atrakcje wyposażone są w sensory świetlne oraz dźwiękowe. Rywalizacja polega na zdobyciu jak największej ilości punktów.

Uśmiechnięta rodzina na zółtym tle


Interaktywne atrakcje mogą być dostosowane do różnych grup wiekowych i umiejętności. W naszej ofercie posiadamy modele przeznaczone dla dzieci, ale również skierowane dla młodzieży i dorosłych. Jeśli Wasze dzieci są już za duże na tradycyjne, dmuchane zamki czy place zabaw, pokażcie im Powrót do bazy, Rywalizacja Ninja lub Interaktywny stół do rywalizacji. Nasze urządzenia są elastyczne, pozwalają na różnicowanie poziomu trudności.

Atrakcje interaktywne mogą być wykorzystywane do organizowania zawodów, w których może brać udział od dwóch do kilku osób. Turnieje mogą być rozgrywane zarówno w przestrzeniach otwartych jak i zamkniętych. Dzięki niewielkim rozmiarom urządzenia interaktywne można ustawić np. w pomieszczeniach firmowych, halach targowych czy w ośrodkach wypoczynkowych.

Czy Atrakcje Interaktywne są Bezpieczne?

Atrakcje Interaktywne są całkowicie bezpieczne. Zostały zaprojektowane z myślą o intensywnym użytkowaniu przez dzieci i dorosłych. Posiadają wszystkie niezbędne atesty, a nasza firma zapewnia obsługę, dzięki której zabawa odbędzie się w miłej i bezpiecznej atmosferze.

Inne Popularne Atrakcje w Naszej Wypożyczalni

Zapraszamy do zapoznania się z naszą ofertą dmuchańców. Znajdziesz w niej Zjeżdżalnie Dmuchane, Dmuchane Zamki, Tory Przeszkód i inne atrakcje takie jak Eurobungee, W razie pytań, chętnie doradzimy i pomożemy wybrać urządzenia najbardziej odpowiednie dla Twojej imprezy!

Masz pytania?

Skontaktuj się z Nami

Zadzwoń do Nas

+48 516 798 507

Lub Skorzystaj z formularza poniżej

    * pola oznaczone gwiazdką są obowiązkowe

    Proszę o kontakt w sprawie:


    Zapisz się do newslettera!