Dmuchańce Wynajem – Wypożyczalnia Dmuchańców Kraina Zabaw

Kraina Zabaw to nasza Wypożyczalnia Dmuchańców na imprezy. Oferujemy wynajem dmuchanych atrakcji wszelkiego rodzaju dla dzieci i dorosłych, które przywozimy na imprezy plenerowe, festyny lub eventy każdego typu.

Oferta Wypożyczalnia Dmuchańców: 

Popularne Dmuchańce Wynajem na Imprezy i festyny. Najczęściej nasi Klienci wybierają:

dmuchane atrakcje na trawie

Oprócz głównych typów dmuchańców mamy w ofercie o wiele więcej dmuchanych i klasycznych atrakcji takich jak: Byk Rodeo, Automaty do waty cukrowej czy Euro Bungee dlatego zapoznaj się z naszą ofertą i poznaj szeroki wachlarz dmuchańców dla dzieci i dorosłych do wynajęcia na Twoją Imprezę.

Do Kogo Kierujemy Ofertę Wynajmu Dmuchańców?

Ofertę wynajmu dmuchańców kierujemy do wszystkich, którzy chcą na swojej imprezie zapewnić niezapomniane emocje dla dzieci i dorosłych, niezależnie czy jest to osoba prywatna, firma czy gmina. 

Naszymi klientami są zarówno Rodzice Dzieci, którym chcą sprawić przyjemność na urodzinach lub rodzinnych imprezach jak i Urzędy Gminy czy Urzędy Miasta

Świetnie dopasowujemy się także, do Firm Eventowych zapewniając im bazę atrakcji do realizacji ich pomysłów. 

Jednym słowem – Każdy może wynająć u nas dmuchańca lub inną atrakcję i świetnie się bawić.

dmuchane zjeżdżalnie oraz atrakcje dmuchane

Główne Kategorie Atrakcji

Dmuchańce dla Dzieci i dorosłych
Wynajem Atrakcji Dmuchanych na Eventy dla Dorosłych
dmuchany tor przeszkód do skakania dla dzieci
Urządzenia do rywalizacji na imprezy integracyjne | Kraina Zabaw
Wynajem Atrakcji Interaktywnych na Eventy
Pakiety dla Agencji Eventowych
Dmuchańce dla Dzieci i dorosłych
Wynajem Atrakcji Dmuchanych na Eventy dla Dorosłych
dmuchany tor przeszkód do skakania dla dzieci
Pakiety dla Agencji Eventowych
Wynajem Atrakcji Interaktywnych na Eventy
Urządzenia do rywalizacji na imprezy integracyjne | Kraina Zabaw

Jak Wygląda Wynajem Dmuchańców?

Wynajem dmuchańców może się odbyć na dwa sposoby i zależy od tego, ile potrzebujesz dmuchańców i czy chcesz udostępnić je za darmo uczestnikom lub odpłatnie. Oto 2 warianty wypożyczenia dmuchańców:

W pierwszym wariancie

Przywieziemy dmuchańce lub inne atrakcje we wskazane miejsce, rozłożymy, napompujemy, a dzieci aktywnie spędzą wspaniałe chwile na imprezie, urodzinach, czy festynie. Wtedy korzystanie z atrakcji jest całkowicie darmowe dla wszystkich.

W drugim wariancie

Możesz udostępnić nam odpłatnie miejsce na swojej imprezie, a my przygotujemy dmuchańce i pobierzemy od nich opłatę na zasadzie biletów wstępu. Uzgodnimy, jakie atrakcje będą dla Ciebie najlepsze oraz dopasujemy je pod profil Twoich gości.

Wśród naszych dmuchańców do wypożyczenia są różnego rodzaju atrakcje takie jak: urządzenia do skakania, trampoliny, eurobungee, dmuchane zamki, dmuchane place zabaw, nadmuchiwane zjeżdżalnie, urządzenia do rywalizacji i inne. Wybór jest ogromny.

Jaka jest Cena Wynajmu Dmuchańców

Cena Wynajmu Dmuchańców jest zależna od wielkości atrakcji oraz od odległości, na którą musimy dojechać, aby dostarczyć dmuchańce. Głównie są to oczywiście koszty paliwa.

Najczęściej kwota wynajmu pojedynczej atrakcji na cały dzień z transportem i rozłożeniem waha się od 1000 do 2500 zł. 

Cena wypożyczenia atrakcji dmuchanych może być niższa, gdy decydujesz się na zestaw kilku atrakcji. Z takiej opcji korzysta spora część naszych Klientów.

Na Jakim Terenie Działa Nasza Wypożyczalnia Dmuchańców? 

Działamy przede wszystkim na terenie Województwa Zachodniopomorskiego, Pomorskiego, Lubuskiego i Wielkopolskiego 

Obsługujemy takie miasta i ich okolice, jak: Szczecin, Stargard, Gorzów Wielkopolski, Goleniów, Nowogard, Płoty, Świdwin, Drawsko Pomorskie, Złocieniec, Kalisz Pomorski, Recz, Suchań Choszczno, Myślibórz, Chojna, Barlinek, Łobez, Gryfice, Kobylanka, Pyrzyce, Wałcz, Mirosławiec, Czaplinek, Szczecinek, Koszalin, Sławno, Białogard, Kołobrzeg, Police, Kostrzyn, Międzyrzecz, Strzelce, Drezdenko, Sulęcin, Świebodzin, Zielona Góra i Żagań. 

Jednocześnie obsługujemy większe miasta Polski takie jak: 

Wrocław, Bydgoszcz, Warszawa, Gniezno, Leszno, Chojnice, Słupsk

Jeśli mieszkasz lub Twoja siedziba jest na terenie innego województwa, a organizujesz imprezę, na której potrzebujesz kilka atrakcji  – Zadzwoń lub napisz do nas. Na pewno wspólnie uda nam się ustalić taką formę współpracy, z której będziesz zadowolony.

Jeśli czujesz, że masz więcej pytań zapraszamy Cię do naszego działu “Wynajem Dmuchańców -Najczęstsze Pytania”, w którym odpowiadamy na wiele kwestii technicznych i organizacyjnych dotyczących wynajmu dmuchańców.

Dmuchańce dla Dzieci

Czy Dmuchańce Może Wypożyczyć Firma? 

Dmuchańce możesz wypożyczyć jako firma lub jako osoba prywatna. Najczęściej firmy Eventowe lub Urzędy Miasta czy gminy decydują się na wynajem kilku dmuchańców naraz na swoje imprezy plenerowe. 

Oprócz dmuchańców oferujemy także inne atrakcje takie jak automaty do waty cukrowej czy interaktywne atrakcje do rywalizacji. 

Mamy doświadczenie w różnego rodzaju imprezach plenerowych dlatego, abyś lepiej zrozumiał, jak współpracujemy z firmami w zakresie wypożyczania dmuchańców, przejdź do naszego działu Atrakcje na Eventy i przekonaj się sam.

Skontaktuj się z Nami

Zadzwoń do Nas

+48 516 798 507

Lub Skorzystaj z formularza poniżej

    * pola oznaczone gwiazdką są obowiązkowe

    Proszę o kontakt w sprawie:


    Zapisz się do newslettera!