Janusz Korczak powiedział kiedyś, że “kiedy śmieje się dziecko, śmieje się cały świat”.

W wypożyczalni dmuchańców KRAINA ZABAW wierzymy w te słowa całkowicie i mamy na to wiele dowodów każdego dnia, w którym odbywa się piknik, festyn lub jakikolwiek inne event plenerowy, podczas którego udostępniamy nasze atrakcje na imprezy. Zgodzisz się na pewno z nami, że uśmiech dziecka ma cudowną moc. Jest szczery i niewinny, wyzwala uśmiech na twarzach innych osób, trudno bowiem go nie odwzajemnić.

Dmuchańce na pikniki, festyny i imprezy integracyjne

Nasza misja i wizja

Ideą, która przyświeca nam w naszej codziennej pracy jest właśnie radość i uśmiech dzieci. Chcemy, by zabawa na naszych urządzeniach do rozrywki była dla każdego malucha wspaniałą przygodą. Naszą misją jest dostarczanie dzieciom niesamowitych przeżyć, ekscytujących wrażeń i wielu powodów do spontanicznej radości. Osiągamy to dzięki nowoczesnym, zróżnicowanym pod względem rozmiarów, kolorów i kształtów, czystym i bezpiecznym dmuchańcom, urządzeniom do rozrywki oraz nadmuchiwanym atrakcjom.

Kraina Zabaw - obsługa imprez

Nasze wartości

Wartości, które są dla nas niezwykle istotne, to:

 • doskonała zabawa,
 • bezpieczeństwo korzystania z atrakcji,
 • przyjazna obsługa i elastyczna oferta.

Kto może skorzystać z usług wypożyczalni dmuchańców Kraina Zabaw?

Wynajem dmuchańców i innych atrakcji na imprezy oferujemy wszystkim tym, którzy chcą podczas organizowanego przez siebie wydarzenia zapewnić mnóstwo pozytywnych przeżyć i emocji młodszym i starszym dzieciom. Nasza wypożyczalnia dmuchuchańców kieruje ofertę wynajmu nadmuchiwanych atrakcji oraz urządzeń do rozrywki m.in. do:

 • agencji eventowych i innych firm, zajmujących się planowaniem, przygotowaniem i obsługą imprez okolicznościowych oraz imprez plenerowych dla swoich klientów,
 • działów promocji i wydziałów kultury urzędów wojewódzkich, urzędów miast, urzędów gmin, urzędów powiatu i innych, które zajmują się organizacją różnych wydarzeń kulturalnych i sportowych,
 • dyrektorów i przedstawicieli szkół podstawowych, przedszkoli i innych placówek wychowawczych, które planują organizację festynu dla swoich podopiecznych,
 • fundacji, stowarzyszeń i innych organizacji o charakterze kulturalnym, sportowym, zajmujących się promocją zdrowia itp., które cyklicznie lub okazjonalnie organizują masowe eventy związane z przedmiotem swojej działalności,
 • małych i dużych firm oraz korporacji, które chcą zorganizować piknik rodzinny lub inną imprezę dla swoich pracowników i ich rodzin,
 • każdej osoby, która jest zainteresowana organizacją imprezy rodzinnej typu wesele, urodziny, jubileusz rodzinny itp. i chce uatrakcyjnić to wydarzenie dzięki różnego rodzaju urządzeniom do rozrywki i rekreacji.

Zdajemy sobie sprawę z tego, że potrzeby organizatorów imprez są bardzo różne. Przygotowaliśmy więc dla Ciebie trzy różne formy współpracy. Sprawdź, jak możesz wynająć atrakcje i wybierz formę, która Ci najbardziej odpowiada.

Co oferujemy dzieciom młodszym i tym nieco starszym?

Przede wszystkim wspaniałą, pełną wrażeń zabawę oraz możliwość przeżycia niesamowitej przygody w KRAINIE ZABAW, pełnej kolorów i postaci znanych z ich ulubionych bajek. Wiemy, jak bardzo wymagające są dzieci. Z tego powodu przygotowaliśmy ofertę uwzględniającą kilkadziesiąt różnych atrakcji.

 • Dla najmłodszych uczestników pikników i festynów, oferujemy różnego rodzaje nadmuchiwane urządzenia do rozrywki, takie jak nadmuchiwane zjeżdżalnie, nadmuchiwane zamki, dmuchane place zabaw i urządzenia do skakania, takie jak trampoliny.
 • Dla nieco starszych dzieci i młodzieży, prócz nadmuchiwanych dmuchańców do skakania, polecamy różnego rodzaju nadmuchiwane urządzenia do rywalizacji, takie jak na przykład ścianka wspinaczkowa czy bramka celnościowa, a także eurobungee i atrakcje z basenem, na przykład roller wodny.
 • Na imprezy integracyjne dla pracowników polecamy wszelkiego rodzaje urządzenia do rywalizacji, takie jak gigantyczne piłkarzyki, byk rodeo czy kule zderzaki.

Dzieciaki uwielbiają malowanie buziek, wielkie, kolorowe bańki mydlane, magiczne sztuczki i ulubione postacie z bajek znanych z telewizji. Zabawy z animatorem oraz pokazy żonglerki i iluzji to świetna zabawa. Dodatkowo stymulują rozwój dziecka, budząc w nim ciekawość świata i prawdziwe, spontaniczne zdziwienie.

Wspólna, rodzinna zabawa podczas festynu czy pikniku z tego typu atrakcjami, pozostawi po sobie wiele pozytywnych wspomnień. Jednocześnie pozwoli umocnić rodzinne więzi.

Któż nie lubi słodkiej waty cukrowej i chrupiącego popcornu? Na pewno każde dziecko chętnie spałaszuje takie smakołyki. Chcesz urozmaicić jeszcze bardziej zabawę maluchów i dostarczyć im dodatkowych powodów do radości? Sprawdź, jakie jeszcze inne atrakcje, obok dmuchańców, możesz zapewnić podczas organizowanego przez siebie wydarzenia.

Kraina Zabaw - obsługa imprez

Zapraszamy do współpracy!

Nasza wypożyczalnia dmuchanych atrakcji na imprezy jest do Twojej dyspozycji przez cały rok.

Zapisz się do newslettera!