Dmuchańce Krainy Zabaw Rozkręcą Każdą Imprezę Plenerową w Lubuskiem!

Czy wiesz jak przyciągnąć całe rodziny na pikniki miejskie i zorganizowane imprezy plenerowe? A co jeszcze trudniejsze – czy wiesz jak zatrzymać je tam na dłużej? 

Zapewniając dobrą zabawę właśnie tym najmłodszym! 

O najlepsze atrakcje dla dzieci zatroszczymy się osobiście my – czyli Kraina Zabaw. 

Jesteśmy firmą z wieloletnią tradycją, która oferuje wynajem dmuchańców w Lubuskiem. 

Misja jaką sobie założyliśmy, to jak najwięcej uśmiechniętych dziecięcych buziek!

Gdzie dmuchańce w Lubuskim, tam i szczęśliwe dzieciaki!

 

Dysponujemy atrakcjami takimi jak dmuchane zamki, zjeżdżalnie i place zabaw w województwie lubuskiem. Ale jeśli przyjrzysz się naszej ofercie baczniej, masz szansę znaleźć również coś dla tych starszych “dzieciaków”. Działamy w wielu miastach:

 

Jesteśmy z dmuchańcami w Gorzowie 

Potrzebujesz pomocnej dłoni do zorganizowania plenerowej imprezy dla dzieci w Gorzowie? Sprawimy, że nikt nie wyjdzie przedwcześnie z Twojego rodzinnego pikniku! 

Dmuchańce, które wypożyczamy w Gorzowie Wielkopolskim to fantastycznie kolorowe zamki i zjeżdżalnie dla najmłodszych, które z łatwością przeniosą je do bajkowego świata zabawy! Tam spotkać będą mogły swoich ulubionych bohaterów.

Nasze dmuchańce łączą się w zestawy tematyczne, które z łatwością przeniosą dzieciaki w dalekie, bajkowe krainy. Atrakcje rodem z wielkich mórz i oceanów, zamki dla księżniczek, Kraina Lasu, czy Western, to jedne z ulubionych motywów dzieciaków. Zobacz wszystkie nasze atrakcje!

 

Wypożyczamy dmuchane atrakcje również w Zielonej Górze 

Oferujemy swoje usługi na terenie całego województwa lubuskiego i dlatego z przyjemnością uczynimy piknik rodzinny niezapomnianym wydarzeniem w kalendarzu familijnym, również w Zielonej Górze i jej okolicach! Z nami dostarczysz najmłodszym uczestnikom zabaw i festynów niezapomnianych przeżyć.

Rodzice zaś mogą być w tym czasie spokojni o bezpieczeństwo swoich pociech – atrakcje posiadają wszystkie niezbędne atesty. Jeśli chcesz dowiedzieć się, jakie formy współpracy proponujemy w zakresie wynajmu dmuchańców w Zielonej Górze, odwiedź – współpraca i wynajem albo wyślij do nas zapytanie za pomocą formularza kontaktowego. Zapraszamy!

Zapisz się do newslettera!