Byk Rodeo Wynajem na Imprezy

Byk Rodeo zawsze budzi wielkie emocje, i to nie tylko jako sport ekstremalny. Na niemal wszystkich imprezach, zarówno tych dziecięcych jak i dla dorosłych, dmuchany byk rodeo jest jedną z najbardziej obleganych atrakcji!

Zobacz Atrakcję Dmuchany Byk Rodeo

To jedno z tych urządzeń, podczas korzystania z którego duże znaczenie ma kondycja fizyczna, siła i zręczność. Pojawia się tutaj również magiczne słowo “rywalizacja”. To właśnie dlatego dmuchany byk rodeo gromadzi zazwyczaj tłumy ochotników, którzy chcą sprawdzić się w profesji kowboja podczas imprez plenerowych. Samo urządzenie zaś, bardzo często staje się ich gwoździem programu.

Sprawdź również eurobungee, a także nasze urządzenia do rywalizacji

Byk rodeo atrakcją dla dzieci i dla dorosłych

W Krainie Zabaw chętnie zajmujemy się oprawą każdego typu imprez plenerowych. Z doświadczenia wiemy, że wynajem byka rodeo znacznie podnosi atrakcyjność imprezy, a  tym samym zachęca więcej osób do przybycia. Urządzenie jest na tyle bezpieczne i uniwersalne, że mogą korzystać z niego zarówno dzieci jak i dorośli!

Poszczególne elementy urządzenia – zarówno sam byk, jak i podłoże są nadmuchiwane. Nie znajdziemy w nim również elementów mechanicznych – nasz byk zawieszony jest bowiem na linach. W razie upadku natomiast lądujemy na miękkiej powierzchni, która znajduje się dosłownie kilkadziesiąt centymetrów pod nami. Mimo to, zabawa zapewnia duży poziom emocji i adrenaliny dla kowboja w każdym wieku!

Byk rodeo – wynajem dla firm i instytucji

Gorąco zapraszamy do kontaktu firmy, instytucje, jak i osoby prywatne zainteresowane wynajmem byka rodeo, jak i wszystkich naszych pozostałych atrakcji!

Oferujemy atrakcyjne formy współpracy o których więcej w dziale współpraca i wynajem.

Masz pytania? Z przyjemnością na nie odpowiemy! Skontaktuj się z nami za pośrednictwem zakładki kontakt, lub zadzwoń. Przekonasz się, że organizacja imprezy plenerowej może być łatwa i przyjemna. Zapraszamy!

Zapisz się do newslettera!