Dmuchana Zjeżdżalnia Cukierki

Parametry techniczne
długość: 7 m
szerokość: 5 m
wysokość: 6 m
pobór mocy: 1,5 kW

Dmuchana Zjeżdżalnia Cukierki jest to dmuchaniec, który kojarzy się z piernikową chatką z bajki o Jasiu i Małgosi. Ściany, które wyglądają jakby wykonane były ze słodkiego kremu, wielkie lizaki i torty, prezentują się tak apetycznie, że chciałoby się ją schrupać!

W środku tej atrakcji jednak nie czeka na dzieciaki Baba Jaga, a dwie wysokie zjeżdżalnie dmuchane, na które najpierw trzeba będzie się wspiąć po miękkich, dmuchanych schodach. Mnóstwo zabawy dla dzieci, ale i ćwiczenie sprawności w tak słodkim otoczeniu, uczyni każdą imprezę plenerową przygodą jak z bajki!

Dla Kogo jest Zjeżdżalnia Dmuchana z motywem Cukierków?

Zjeżdżalnia dmuchana Cukierki to idealny wybór dla dzieci w wieku od 3 lat, gwarantująca niekończącą się zabawę na każdej imprezie. Świetnie sprawdzi się na przyjęciach urodzinowych, festynach, piknikach oraz innych wydarzeniach rodzinnych czy uroczystościach z okazji urodzin miasta.

Alternatywą dla chłopców będzie Zjeżdżalnia Autka z motywem samochodów ze znanej kreskówki.

Zjeżdżalnia Cukierki i inne zjeżdżalnie w naszej wypożyczalni są wykonane z wysokiej jakości materiałów, co zapewnia bezpieczeństwo i trwałość. Pamiętaj, że możesz wynająć oprócz Zjeżdżalni Cukierki inną, jak np Zjeżdżalnia Fala.

Wypożyczalnia Kraina Zabaw oferuje różnorodne dmuchańce, a przy wynajmie kilku z nich można skorzystać z atrakcyjnych zniżek. Sprawdź naszą ofertę i zapewnij dzieciom niezapomniane chwile!

Gdzie Można Postawić Dmuchańca – Zjeżdżalnię Cukierki?

Przy rozstawianiu nadmuchiwanych atrakcji należy uwzględnić kilka istotnych kwestii:

  • Rodzaj powierzchni: Atrakcje mogą być ustawione na różnych powierzchniach, takich jak trawnik, beton, piasek, tartan itp. Kluczowe jest, aby powierzchnia była równa i prosta.
  • Wnętrza: Dmuchańce można ustawić również wewnątrz budynków, np. na sali gimnastycznej. Wszystko zależy od wymiarów pomieszczenia. W razie potrzeby dostosowujemy wysokość dmuchańca do warunków.
  • Droga dojazdowa: Ważne jest zapewnienie odpowiedniej drogi dojazdowej dla samochodów dostawczych o ładowności do 3,5 tony, które transportują atrakcje ze względu na ich rozmiar i wagę.
  • Wielkość terenu: Wybierając miejsce na ustawienie dmuchańców, należy uwzględnić jego rozmiar, zwłaszcza jeśli planujesz wynajem więcej niż jednego urządzenia. Pamiętaj o zachowaniu co najmniej 1 metra wolnej przestrzeni między poszczególnymi atrakcjami.

Tak naprawdę – jedynie wystarczy do Nas zadzwonić lub napisać wiadomość i omówić szczegóły wynajmu.

Zapisz się do newslettera!