Gigantyczne piłkarzyki (mega piłkarzyki)

Pamiętasz grę w piłkarzyki stołowe, przy której w dzieciństwie na pewno spędzałeś długie godziny, próbując wbić piłkę do bramki przeciwnika? Teraz wyobraź sobie gigantyczne, nadmuchiwane boisko, na którym zamiast miniaturowych figurek piłkarzy, znajdują się prawdziwi zawodnicy grający w piłkę nożną. Nad głową słońce, wkoło rozentuzjazmowani kibice, a przed Tobą na boisku dwie rywalizujące drużyny, walczące o piłkarskie trofeum. To Gigantyczne piłkarzyki – futbolowe emocje w wersji MAXI!

Zawodnicy w grze w Mega piłkarzyki, tak jak w piłkarzykach stołowych, przymocowani są pasami do specjalnych rur, które ograniczają ich ruchy wyłącznie do przesuwania się w prawo lub lewo. To sprawia, że każda drużyna musi wyrobić odpowiednią taktykę, by podania były celne a strzały trafiały do bramki. Jeśli bowiem jeden z zawodników chce przesunąć się w lewo, cała formacja musi zrobić to samo.

Liczy się więc dobra komunikacja, duch zespołowy i wola walki. Zawodnicy (z wyjątkiem bramkarza) mogą używać tylko nóg. Ruchy bramkarza ogranicza specjalna lina bungee, którą jest przywiązany do bramki. Dzięki temu jest zabawa jest jeszcze większym wyzwaniem. Tak jak w prawdziwym, światowym futbolu, w grze Gigantyczne piłkarzyki wygrywa ten zespół, który w czasie meczu strzeli więcej goli.

Na boisku Gigantyczne piłkarzyki można rozgrywać pojedyncze mecze, a także organizować całe serie rozgrywek, prowadzących aż do finału. Turnieje na tym urządzeniu do rywalizacji są doskonałym uzupełnieniem wszelkich plenerowych pikników firmowych oraz imprez rodzinnych. Pozwalają na budowanie relacji, lepszą integrację, uczą skutecznej komunikacji zespołowej i współpracy. Zabawie towarzyszy wiele emocji i adrenaliny, a dodatkowo to świetna forma aktywności na świeżym powietrzu, sprzyjająca budowaniu kondycji fizycznej.

Parametry techniczne
długość: 12 m
szerokość: 6 m
wysokość: 2 m
pobór mocy: 1,5 kW

Zapisz się do newslettera!