Bumper Ball – Kule Zderzaki

Parametry techniczne
pobór mocy: 0,5 kW

Bumper ball czyli kule zderzaki to atrakcja dmuchana do rywalizacji i zabawa znana na całym świecie. Jest świetną alternatywą dla tradycyjnej piłki nożnej, która dodatkowo przysporzy graczom wiele śmiechu i niezapomnianych wrażeń. Są to specjalnie nadmuchiwane kule z uchwytami, które pokrywają górną część ciała, pozostawiając jedynie na zewnątrz nogi. 

Celem jest gra w piłkę nożną i trafianie goli do bramki z jednym ważnym dodatkiem – uczestnicy mogą bez obaw ze sobą kolidować i odbijać się od rywali, dzięki bezpiecznym kulom, które amortyzują każde zderzenie. W bumper ball reguły zazwyczaj są luźne i elastyczne, co sprawia, że gra jest pełna humoru.

Zestaw Kul obejmuje:

  • 10 kul
  • 2 bramki
  • Sędziego
  • Piłkę
  • Można zorganizować mecz dla 10 osób.

Parametry techniczne Bramek do Bumper Ball

  • długość: 3m
  • szerokość: 1,6m
  • wysokość: 1,5m
  • średnica kul bumper ball: 1,5m

Co to jest Bumperball?

Bumperball to pompowane kule, do których można wejść. Następnie można w nich grać w piłkę lub rywalizować ze sobą. Uczestnicy mogą próbować różnych sztuczek, przewracając lub tocząc się,w celu zdobycia punktów. To świetna atrakcja do rywalizacji na na imprezy urodzinowe, festyny, pikniki firmowe i wiele innych wydarzeń rekreacyjnych. 

Dzięki specjalnym kulom ochronnym, zarówno starsze dzieci jak i dorośli mogą cieszyć się sportem w zupełnie nowy sposób, pełen zabawnych i niezapomnianych chwil

Zabawa przy wykorzystaniu kul zderzaków to doskonały pomysł na urozmaicenie pikniku czy imprezy integracyjnej. Kule zderzaki „Bumper Ball” różnią się nieco od kul do zorbingu.
Najważniejszą różnicą jest to, że uczestnik zabawy nie wchodzi cały do napompowanej kuli, lecz zakłada ją na siebie w taki sposób, że wystają mu nogi.

Wewnątrz znajdują się specjalne uchwyty. To daje mu możliwość kontrolowania swoich ruchów i samodzielnego się poruszania. Można zderzać się z innymi uczestnikami zabawy, wykonywać różne akrobacje i przewroty, odbijać się od ścian i innych przeszkód. 

Kule zderzaki można także wykorzystać do organizacji różnych zawodów opartych na rywalizacji, np. zorganizować turniej polegający na tym, kto szybciej przewróci swojego przeciwnika.

Jak Wypożyczyć Bumper Ball?

Bumper Ball oraz inne Dmuchańce możesz wypożyczyć, kontaktując się z nami przez formularz kontaktowy, telefonicznie lub mailowo. Atrakcje przywozimy na miejsce imprezy i przygotowujemy ją do użytkowania.

Jeśli chcesz dowiedzieć się więcej na temat wypożyczenia, zajrzyj także działu Pytań i Odpowiedzi FAQ, w którym odpowiadamy na najczęstsze pytania związane z wypożyczeniem atrakcji na Twoją Imprezę.

Zapisz się do newslettera!