Choć nad morze wszyscy wybierają się po to, żeby korzystać z wody, piasku i słońca, w Krainie Zabaw wiemy, że dodatkowych atrakcji nigdy za wiele! Zwłaszcza, kiedy chodzi o tych najmłodszych urlopowiczów…

Specjalnie dla nich oferujemy wynajem atrakcji takich jak zamki i zjeżdżalnie dmuchane na terenie województwa zachodniopomorskiego, które urozmaicą każdą imprezę w plenerze!

Nie każde miasto na Pomorzu Zachodnim ma bezpośredni dostęp do morza. Nie wszędzie można zbudować z dzieciakami zamek z piasku. Można za to zapewnić im doskonałą rozrywkę na dmuchanych atrakcjach, z którymi obecni jesteśmy między innymi w Szczecinie, Stargardzie i Szczecinku! Zobacz ilu maluchom udało nam się już sprawić radość – odwiedź galerię.

Gdzie wynająć dmuchańce w Szczecinie?

Jeśli poszukujesz zaufanej firmy, która pomoże Ci w zorganizowaniu imprezy plenerowej, doradzi w wyborze atrakcji, a także zaoferuje korzystny wynajem dmuchańców w Szczecinie i okolicach, trafiłeś w najlepsze ręce. W Krainie Zabaw podchodzimy do naszej pracy z wielką pasją!

Chcemy aby każde doświadczenie maluchów z dmuchanymi zamkami i zjeżdżalniami, było jedyne w swoim rodzaju. Atrakcje którymi dysponujemy, łączymy zazwyczaj w zestawy tematyczne. Składają się one z 2 lub 3 elementów i pozwalają wykreować mały, bajkowy świat podczas imprez plenerowych. Zobacz jakimi zestawami dysponujemy w naszej ofercie!

Zamki dmuchane Krainy Zabaw dostępne także w Stargardzie i Szczecinku!

Potrzebne dmuchańce na imprezę w Stargardzie? Docieramy ze swoimi atrakcjami również tam! Na mapie miejsc, gdzie obecni jesteśmy z naszymi dmuchańcami w zachodniopomorskiem znalazł się również Szczecinek, a także okolice obu miast.

O szczegółach naszej oferty i warunkach współpracy piszemy więcej w zakładce współpraca i wynajem. 

Zapraszamy do kontaktu wszystkie firmy i instytucje zainteresowane współpracą! Gorąco zachęcamy do korzystania z formularza kontaktowego w razie jakichkolwiek wątpliwości.

Zapisz się do newslettera!