Dmuchany Plac Zabaw Farma

Ten Dmuchany Plac Zabaw dla Dzieci składa się z kolorowych dmuchanych elementów, na których można zobaczyć urocze ilustracje młyna wiatrowego, dmuchanej kukurydzy, postaci farmera oraz wiejskich zwierząt. Ten plac zabaw pozwala dzieciom przenieść się do wiejskiego zakątka i poznać życie na farmie.

Wypożycz Ten Plac Zabaw

Wnętrze atrakcji jest przestronne i oferuje wiele możliwości zabawy. W środku znajduje się plac zabaw do skakania, który jest wykonany z miękkiego i elastycznego materiału, zapewniając dzieciom bezpieczną przestrzeń do zabaw w najróżniejsze gry.

Podczas skoków podziwiać można między innymi złote pola kukurydzy i farmera zajmującego się swoimi zwierzętami. Wewnątrz jest również zjeżdżalnia, która urozmaica pobyt na naszej farmie i rozwesela dziecięce buzie.

Parametry techniczne placu zabaw „Farma”

  • Długość: 5m
  • Szerokość: 5m
  • Wysokość: 5m
  • Pobór mocy:

Jak Wypożyczyć Dmuchany Plac Zabaw z Motywem Farmy?

Plac Zabaw „Farma” oraz inne Dmuchańce możesz wynająć na swoją imprezę, kontaktując się z nami przez formularz kontaktowy, telefonicznie lub mailowo. Wszystkie atrakcje przywozimy na miejsce imprezy i przygotowujemy je do użytkowania. Ty nie musisz nic robić!

Aby dowiedzieć się więcej na temat wypożyczenia, zajrzyj także do działu Pytań i Odpowiedzi FAQ, w którym odpowiadamy na najczęstsze pytania związane z wypożyczeniem atrakcji na Twój Event.

Zobacz także inne dmuchane place zabaw, które możesz wypożyczyć

Skontaktuj się z Nami

Zadzwoń do Nas

+48 516 798 507

Lub Skorzystaj z formularza poniżej

    * pola oznaczone gwiazdką są obowiązkowe

    Proszę o kontakt w sprawie:


    Zapisz się do newslettera!