Wynajem Atrakcji na Imprezy Firmowe

Atrakcje na Imprezy Firmowe są ciekawym rozwiązaniem, aby zacisnąć więzi między współpracownikami. Urządzenia sprawdzą się na świeżym powietrzu czy to w siedzibie Firmy czy też na wyjeździe Integracyjnym.

Sprawdź, co możesz zaplanować na swoją imprezę firmową.

Czy Warto Organizować Imprezy Firmowe?

Imprezy firmowe mogą być korzystne ze względu na integrację zespołu, motywację pracowników i szanse na nawiązanie nowych kontaktów biznesowych. Kluczowe jest jednak dostosowanie ich do oczekiwań pracowników i stworzenie atmosfery sprzyjającej pozytywnym doświadczeniom. Dobrym pomysłem, aby Impreza Firmowa dobrze się kojarzyła pracownikom jest wynajem atrakcji.

Gdzie Wynająć Atrakcje na Imprezy Firmowe?

Atrakcje na imprezy Firmowe możesz wynająć w wypożyczalni atrakcji na eventy. Atrakcje

na imprezę przywozi Wypożyczalnia a jej profesjonalna Obsługa rozkłada w wyznaczone na nie miejsce.

ogromne zabawki dla małych dzieci

Jak Wynająć Atrakcję na Imprezę?

Atrakcje dostępne na imprezy firmowe są dostarczane bezpośrednio na miejsce wydarzenia i profesjonalnie obsługiwane przez pracowników.

Po prostu wybierz interesującą Cię atrakcję z Naszej Oferty, a następnie skontaktuj się z nami, aby ustalić dogodny termin dostawy. Wszystkie szczegóły omówimy podczas rozmowy telefonicznej.

Na Imprezie Wszystko Przygotujemy za Ciebie!

Jeśli masz dodatkowe pytania dotyczące technicznych aspektów wynajmu atrakcji na imprezy firmowe, serdecznie zapraszamy do odwiedzenia naszego działu pytania i odpowiedzi, gdzie znajdziesz odpowiedzi na najczęściej zadawane pytania.

Jakie atrakcje sprawdzą się na imprezie Plenerowej ?

Wśród naszych Klientów największą popularnością cieszą się Dmuchane Gigantyczne Piłkarzyki oraz Atrakcje Interaktywne, które stanowią idealne urozmaicenie imprez firmowych. Wszystkie nasze atrakcje są dostosowane do tego typu wydarzeń, więc warto skorzystać z szerokiej gamy opcji dostępnych w naszej ofercie, dopasowując je do charakteru i tematu Twojej imprezy. Przykładowe atrakcje to:

 • atrakcje interaktywne
 • atrakcje do rywalizacji
 • dmuchańce
 • atrakcje do skakania
 • automaty na festyny

Jakie urządzenia rozrywkowe będą odpowiednie na imprezy firmowe w plenerze?

Na imprezy firmowe w plenerze świetnie sprawdzą się atrakcje dla dorosłych oraz atrakcje do rywalizacji. Przykładowo możesz wypożyczyć Arenę Zmagań, Pojedynek Ninja oraz Gigantyczne Piłkarzyki

Jakie atrakcje będą odpowiednie na event firmowy?

Na eventy publiczne najlepiej zastosować sprawdzone i lubiane przez dzieci Zjeżdżalnie Dmuchane oraz Zamki. Warto jednak połączyć je z atrakcjami typu Interaktywna Strzelnica lub Pojedynek Ninja.

Ile Kosztuje Wynajęcie Atrakcji na Imprezę Firmową?

Koszt wynajmu atrakcji na imprezę firmową zależy od liczby i wielkości wybranych atrakcji, a także lokalizacji imprezy. Zazwyczaj ceny wynajmu mieszczą się w przedziale od 800 do 2500 zł, przy czym większość atrakcji mieści się w zakresie 1000 do 2000 zł. 

Oferujemy także atrakcyjne rabaty na atrakcje na imprezy plenerowe, które mogą sięgnąć od 200 do 1500 zł, zwłaszcza przy wynajmie większej liczby atrakcji.

Skontaktuj się z Nami

Zadzwoń do Nas

+48 516 798 507

Lub Skorzystaj z formularza poniżej

  * pola oznaczone gwiazdką są obowiązkowe

  Proszę o kontakt w sprawie:


  Zapisz się do newslettera!