Wynajem Atrakcji na Imprezy Plenerowe

Atrakcje na Imprezy Plenerowe są urządzeniami dmuchanymi lub innego typu umieszczanymi na wszelkiego rodzaju imprezach, eventach czy festynach, które organizowane są na świeżym powietrzu.

Sprawdź, co możesz zaplanować na swoją imprezę plenerową.

Gdzie Wynająć Atrakcje na Imprezy Plenerowe?

Atrakcje na imprezy plenerowe można wynająć w wypożyczalni atrakcji na eventy. Tego typu atrakcje przywożone są do klienta na miejsce imprezy i rozkładane przez obsługę wypożyczalni.

ogromne zabawki dla małych dzieci

Jak Wynająć Atrakcję na Imprezę?

Atrakcje przeznaczone na imprezy najczęściej są przywożone do klienta na miejsce imprezy i rozkładane przez obsługę. Dodatkowo możesz wynająć pracowników wypożyczalni do obslugi tych atrakcji podczas trwania imprezy.

Wystarczy, że wybierzesz atrakcję z naszej oferty i umówisz się z nami na termin przywozu. Wszystko ustalimy podczas rozmowy telefonicznej.

Na Imprezie Wszystko Przygotujemy za Ciebie!

Jeśli masz więcej pytań dotyczących technicznych aspektów wynajęcia atrakcji na imprezę plenerową to zapoznaj się z naszym działem pytań i odpowiedzi.

Jakie atrakcje sprawdzą się na imprezie Plenerowej ?

Najpopularniejszymi atrakcjami na imprezy plenerowe wybieranymi przez naszych Klientów są Zjeżdżalnie Dmuchane, Zamki do Skakania oraz Atrakcje Interaktywne.

Nasze wszystkie atrakcje nadają się na imprezę plenerową. Dlatego warto abyś wybrał coś pod siebie i typ swojej imprezy. Możesz wybierać z naszej oferty na:

 • atrakcje interaktywne
 • atrakcje do rywalizacji
 • dmuchańce
 • atrakcje do skakania
 • automaty na festyny

Jakie urządzenia rozrywkowe będą odpowiednie na imprezy firmowe w plenerze?

Na imprezy firmowe w plenerze świetnie sprawdzą się atrakcje dla dorosłych oraz atrakcje do rywalizacji. Przykładowo możesz wypożyczyć Arenę Zmagań, Pojedynek Ninja oraz Gigantyczne Piłkarzyki

Jakie atrakcje będą odpowiednie na eventy publiczne?

Na eventy publiczne najlepiej zastosować sprawdzone i lubiane przez dzieci Zjeżdżalnie Dmuchane oraz Zamki. Warto jednak połączyć je z atrakcjami typu Interaktywna Strzelnica lub Pojedynek Ninja.

Ile Kosztuje Wynajęcie Atrakcji na Imprezę Plenerową?

Wynajem atrakcji plenerowych uzależniony jest od wielkości i ilości wypożyczanych atrakcji oraz lokalizacji imprezy. Zwykle wynajem atrakcji mieści się w przedziale od 800 do 2500 zł. większość atrakcji to przedział 1000 – 2000). Im więcej atrakcji tym można uzyskać większy rabat.

Rabaty jakie można uzyskać mieszczą się w  granicach od 200 do 1500 zł.

Co Można Zrobić na Festynie dla Dzieci?

Najlepszym pomysłem na festyn dla dzieci jest postawienie kilku dmuchańców różnego typu. Np Zamek dmuchany Kombo, Zjeżdżalnia dmuchana oraz dodatkowo kilka atrakcji interaktywnych typu strzelnica interaktywna, koszykówka lub atrakcje do rywalizacji. 

oferta waty cukrowej

Kilka różnych atrakcji sprawi, że Twój festyn będzie udany i zapamiętany. Jeśli nie wiesz jakie atrakcje wybrać to skontaktuj się z nami a pomożemy Ci dopasować coś do Twojego Festynu.

Jakie atrakcje będą odpowiednie na festyny?

Na Festynie dla dzieci sprawdzą się wszystkie atrakcje z kategorii Dmuchane Atrakcje dla Dzieci oraz atrakcje interaktywne, które są nowoczesnymi wersjami dmuchańców i atrakcji festynowych znanych do tej pory.

Co na festyn dla dzieci do jedzenia?

Na Festyn dla Dzieci w plenerze doskonale sprawdzą się automaty z przekąskami. Polecamy między innymi najpopularniejszy automat do waty cukrowej oraz automat do popcornu.

Możesz je zamówić w pakiecie z innymi większymi atrakcjami. Świetnie sprawdzą się jako dodatek dla zgłodniałych dzieci po zabawie na dmuchańcach.

Skontaktuj się z Nami

Zadzwoń do Nas

+48 516 798 507

Lub Skorzystaj z formularza poniżej

  * pola oznaczone gwiazdką są obowiązkowe

  Proszę o kontakt w sprawie:


  Zapisz się do newslettera!