Ścianka Wspinaczkowa Dżungla

Nasza dmuchana ścianka wspinaczkowa w motywie dżungli czeka na wszystkich, którzy chcą zdobyć szczyt i poczuć się jak prawdziwi zdobywcy.

To nie jest zwykła atrakcja dmuchana. To ścianka, która przeniesie Was do tajemniczej dżungli, pełnej dzikich zwierząt, kolorowych roślin i skarbów natury. Jej głównym celem, jest wdrapanie się na sam szczyt, aby móc poczuć satysfakcję i radość ze zdobyczy.

Wypożycz Tą Ściankę

Ścianka Dmuchana popularna jest w parkach rozrywki sportów ekstremalnych. Przyciąga poszukiwaczy przygód i nowych wyzwań. Głównym celem jest pokonanie wysokiej, pochylonej ściany, na którą należy wspiąć się w jak najszybszym czasie.

Parametry techniczne Ścianki Dżungla

  • Długość: 5m
  • Szerokość: 3m
  • Wysokość: 6m
  • Pobór mocy:

Jak Wypożyczyć Dmuchaną Ściankę Dżungla?

Ściankę dmuchaną na eventy z motywem dżungli oraz inne atrakcje dla dzieci możesz wynająć , kontaktując się z nami przez formularz kontaktowy, telefonicznie lub mailowo. Wszystkie atrakcje przywozimy na miejsce imprezy i przygotowujemy je do użytkowania. Ty nie musisz nic robić!

Aby dowiedzieć się więcej na temat wypożyczenia, zajrzyj także do działu Pytań i Odpowiedzi FAQ, w którym odpowiadamy na najczęstsze pytania związane z wypożyczeniem atrakcji na Twój Event.

Zobacz także inne dmuchane ścianki, które możesz wypożyczyć

Skontaktuj się z Nami

Zadzwoń do Nas

+48 516 798 507

Lub Skorzystaj z formularza poniżej

    * pola oznaczone gwiazdką są obowiązkowe

    Proszę o kontakt w sprawie:


    Zapisz się do newslettera!