Dmuchana Ścianka Wojownika Ninja

Przed Wami kolejna atrakcja, zapewniająca dużą dawkę emocji i zastrzyk adrenaliny – ściana prawdziwego Wojownika Ninja. Przeznaczona jest dla starszych dzieci oraz dorosłych, które chcą sprawdzić swoje umiejętności fizyczne oraz pokonać wszelkie słabości.

Wypożycz Ściankę

Ścianka Dmuchana popularna jest w parkach rozrywki sportów ekstremalnych. Przyciąga poszukiwaczy przygód i nowych wyzwań. Głównym celem jest pokonanie wysokiej, pochylonej ściany, na którą należy wspiąć się w jak najszybszym czasie. Ścianka zawiera 3 poziomy trudności, co oznacza że jest dostosowana do indywidualnych możliwości uczestnika.

Zwieńczeniem przeszkody jest skok na miękkie podłoże, gwarantujące bezpieczeństwo. Wyzwanie to wymaga siły, zręczności oraz równowagi. Ścianka świetnie sprawdzi się jako Atrakcja na Eventy Firmowe oraz team building.

Parametry techniczne Ścianki Wojownika Ninja

  • Długość: 6,8m
  • Szerokość: 4,5m
  • Wysokość: 5m
  • Pobór mocy:

Jak Wypożyczyć Dmuchaną Ściankę Wyzwanie Ninja Wall?

Ścianka dmuchana na imprezy Ninja Wall oraz inne Urządzenia do Rywalizacji możesz wynająć na swój event, kontaktując się z nami przez formularz kontaktowy, telefonicznie lub mailowo. Wszystkie atrakcje przywozimy na miejsce imprezy i przygotowujemy je do użytkowania. Ty nie musisz nic robić!

Aby dowiedzieć się więcej na temat wypożyczenia, zajrzyj także do działu Pytań i Odpowiedzi FAQ, w którym odpowiadamy na najczęstsze pytania związane z wypożyczeniem atrakcji na Twój Event.

Zobacz także inne dmuchane ścianki, które możesz wypożyczyć

Skontaktuj się z Nami

Zadzwoń do Nas

+48 516 798 507

Lub Skorzystaj z formularza poniżej

    * pola oznaczone gwiazdką są obowiązkowe

    Proszę o kontakt w sprawie:


    Zapisz się do newslettera!