Zjeżdżalnia Piłka Nożna

Zjeżdżalnia dmuchana z motywem piłki nożnej to prawdziwy strzał w dziesiątkę dla małych piłkarzy i fanów sportu. Ta atrakcja jest równie ekscytująca, co skok do piłkarskiego stadionu, ale z pewnością dużo bezpieczniejsza ze względu na swoje miękkie wypełnienie.

Wypożycz Tą Zjeżdżalnię

Jeśli jesteście gotowi na futbolowe emocje, to właśnie tu, na naszej zjeżdżalni z motywem piłki nożnej, czeka na Was prawdziwa piłkarska przygoda. Wspinajcie się ile sił na sam szczyt zjeżdżalni, a na dole Waszej ekscytującej podróży czeka na Was prawdziwy puchar.

Dmuchane piłki wprowadzą Was w świat futbolowej magii i sprawią, że poczujecie się jak prawdziwi mistrzowie, a bramki w biało-czerwonych barwach dodadzą narodowego uroku.

Parametry techniczne zjeżdżalni „Piłka Nożna”

  • Długość: 6m
  • Szerokość: 3,5m
  • Wysokość: 4,6m
  • Pobór mocy:

Jak Wypożyczyć Dmuchaną Zjeżdżalnię z Motywem Piłki Nożnej?

Piłkarską Zjeżdżalnię dmuchaną oraz inne Dmuchańce możesz wypożyczyć, kontaktując się z nami przez formularz kontaktowy, telefonicznie lub mailowo. Atrakcje przywozimy na miejsce imprezy i przygotowujemy ją do użytkowania.

Jeśli chcesz dowiedzieć się więcej na temat wypożyczenia, zajrzyj także działu Pytań i Odpowiedzi FAQ, w którym odpowiadamy na najczęstsze pytania związane z wypożyczeniem atrakcji na Twoją Imprezę.

Zobacz także inne zjeżdżalnie dmuchane, które możesz wypożyczyć

Skontaktuj się z Nami

Zadzwoń do Nas

+48 516 798 507

Lub Skorzystaj z formularza poniżej

    * pola oznaczone gwiazdką są obowiązkowe

    Proszę o kontakt w sprawie:


    Zapisz się do newslettera!