Dmuchane Kule Wipeout – Tor Przeszkód

Dmuchane kule wipeout inspirowane są słynnym programem, w którym uczestnicy muszą rywalizować na różnych przeszkodach. W przypadku tej atrakcji dmuchanej, należy przedostać się na drugą stronę toru po gigantycznych, dmuchanych kulach.

Wypożycz Kule Wipeout

Wyścig rozpoczyna ścianka wspinaczkowa, która wymaga siły oraz zwinności, a kończy zjeżdżalnia, która wyłoni zwycięzcę. Wśród materiału przypominającego wodę, uczestnicy mogą poczuć się, jakby mieli do czynienia z prawdziwym basenem, którego należy unikać aby wygrać. Chwiejące się kule wymagają od uczestników ogromnej równowagi oraz precyzji.

Atrakcja świetnie sprawdzi się na eventach firmowych, gdzie współpracownicy mogą ze sobą rywalizować, nie zapominając przy o świetnej zabawie. Jest to atrakcja zarówno dla dzieci jak i dorosłych.

dmuchaniec kule wipeout na imprezy dla dzieci

Możesz połączyć tą atrakcję z Dmuchanym torem Ninja i stworzyć 37 metrowy tor Ninja

Parametry techniczne Toru Przeszkód Kule Wipeout

  • Długość: 12m
  • Szerokość: 4m
  • Wysokość: 4m
  • Pobór mocy:

Jak Wypożyczyć Dmuchany Tor Kule Wipeout?

Kule Wipeout oraz inne Dmuchane Tory Przeszkód a także pozostałe atrakcje eventowe możesz wynająć , kontaktując się z nami przez formularz kontaktowy, telefonicznie lub mailowo. Wszystkie atrakcje przywozimy na miejsce imprezy i przygotowujemy je do użytkowania. Ty nie musisz nic robić!

Aby dowiedzieć się więcej na temat wypożyczenia, zajrzyj także do działu Pytań i Odpowiedzi FAQ, w którym odpowiadamy na najczęstsze pytania związane z wypożyczeniem atrakcji na Twój Event.

Zobacz także inne dmuchane tory przeszkód, które możesz wypożyczyć

Skontaktuj się z Nami

Zadzwoń do Nas

+48 516 798 507

Lub Skorzystaj z formularza poniżej

    * pola oznaczone gwiazdką są obowiązkowe

    Proszę o kontakt w sprawie:


    Zapisz się do newslettera!