Tor do Wyścigu w Kulach Zorbingowych

Zorbing to zabawa,w której uczestnicy mogą toczyć się w specjalnych dmuchanych kulach, wykonanych z odpornych na uszkodzenia materiałów. A gdyby tak.. połączyć ze sobą kule i tor przeszkód?

Właśnie w ten sposób powstała nietuzinkowa atrakcja przeznaczona dla dorosłych i starszych dzieci – tor do wyścigu w kulach zorbingowych. Każda z kul dostosowana jest dla jednego uczestnika i zawiera specjalne uchwyty i pasy zabezpieczające. Gracz musi pokonać swojego rywala na specjalnie przygotowanym 20-metrowym torze.

Wypożycz Tę Atrakcję

Kto pierwszy dotrze na metę, zostaje zwycięzcą. Boki toru wykonane są z trwałych i wytrzymałych elementów, gwarantujące bezpieczeństwo. To doskonały sposób na aktywne spędzenie czasu na świeżym powietrzu oraz dawka pozytywnych emocji. Świetnie może się sprawdzić na eventach firmowych oraz imprezach integracyjnych.

Tor do wyścigów w kulach zorbingowych – Dmuchańce wynajem na eventy

Parametry techniczne atrakcji do rywalizacji „Wyścig w Kulach Zorbingowych”

 • Długość: 20m
 • Szerokość: 9m
 • Wysokość: 0,5m
 • Średnica Kul: 3m
 • Pobór mocy:

Jak Wypożyczyć Atrakcję na Eventy Wyścig w Kulach Zorbingowych?

Atrakcję Wyścig w Kulach oraz inne Dmuchańce Eventowe możesz wypożyczyć, kontaktując się z nami przez formularz kontaktowy na dole strony, telefonicznie lub mailowo. Wszystkie atrakcje przywozimy na miejsce imprezy i przygotowujemy je do użytkowania. Ty nie musisz nic robić!

Dowiedz się więcej na temat wypożyczania urządzeń eventowych i zajrzyj do działu Pytań i Odpowiedzi FAQ, w którym odpowiadamy na najczęstsze pytania związane z wypożyczeniem atrakcji na Twoją Imprezę.

Zobacz także inne urządzenia do rywalizacji, które możesz wypożyczyć

Skontaktuj się z Nami

Zadzwoń do Nas

+48 516 798 507

Lub Skorzystaj z formularza poniżej

  * pola oznaczone gwiazdką są obowiązkowe

  Proszę o kontakt w sprawie:


  Zapisz się do newslettera!