Tor do Wyścigu w Kulach Zorbingowych

Zorbing to zabawa,w której uczestnicy mogą toczyć się w specjalnych dmuchanych kulach, wykonanych z odpornych na uszkodzenia materiałów. A gdyby tak.. połączyć ze sobą kule i tor przeszkód?

Właśnie w ten sposób powstała nietuzinkowa atrakcja przeznaczona dla dorosłych i starszych dzieci – tor do wyścigu w kulach zorbingowych. Każda z kul dostosowana jest dla jednego uczestnika i zawiera specjalne uchwyty i pasy zabezpieczające. Gracz musi pokonać swojego rywala na specjalnie przygotowanym 20-metrowym torze.

Wypożycz Tą Atrakcję

Kto pierwszy dotrze na metę, zostaje zwycięzcą. Boki toru wykonane są z trwałych i wytrzymałych elementów, gwarantujące bezpieczeństwo. To doskonały sposób na aktywne spędzenie czasu na świeżym powietrzu oraz dawka pozytywnych emocji. Świetnie może się sprawdzić na eventach firmowych oraz imprezach integracyjnych.

wyścig w kulach zorbingowych atrakcja dmuchana

Parametry techniczne atrakcji do rywalizacji „Wyścig w Kulach Zorbingowych”

 • Długość: 20m
 • Szerokość: 9m
 • Wysokość: 0,5m
 • Średnica Kul: 3m
 • Pobór mocy:

Jak Wypożyczyć Atrakcję na Eventy Wyścig w Kulach Zorbingowych?

Atrakcję Wyścig w Kulach oraz inne Dmuchańce Eventowe możesz wypożyczyć, kontaktując się z nami przez formularz kontaktowy na dole strony, telefonicznie lub mailowo. Wszystkie atrakcje przywozimy na miejsce imprezy i przygotowujemy je do użytkowania. Ty nie musisz nic robić!

Dowiedz się więcej na temat wypożyczania urządzeń eventowych i zajrzyj do działu Pytań i Odpowiedzi FAQ, w którym odpowiadamy na najczęstsze pytania związane z wypożyczeniem atrakcji na Twoją Imprezę.

Zobacz także inne urządzenia do rywalizacji, które możesz wypożyczyć

Skontaktuj się z Nami

Zadzwoń do Nas

+48 516 798 507

Lub Skorzystaj z formularza poniżej

  * pola oznaczone gwiazdką są obowiązkowe

  Proszę o kontakt w sprawie:


  Zapisz się do newslettera!