Mechaniczny Byk Rodeo

Mechaniczny Byk Rodeo na Wynajem. Rzuć wyzwanie swojemu przeciwnikowi i zmierzcie się w pojedynku w klimacie Western.

Ta arena z symulatorem byka rodeo została stworzona dla osób dorosłych, którzy pragną poczuć ducha prawdziwego kowboja z Dzikiego Zachodu i wziąć udział w emocjonującym wyzwaniu.

Wypożycz Mechanicznego Byka

Głównym punktem tej atrakcji jest symulator byka, umieszczony na samym środku powierzchni wypełnionej miękkim materiałem, amortyzującym upadek, co sprawia, że urządzenie jest w pełni bezpieczne.Zabawa polega na jak najdłuższym utrzymaniu się na grzbiecie byka, a to nie lada wyzwanie. Gdyż byk nikomu nie daje się zbyt długo ujarzmić 🙂

mechaniczny byk rodeo do wynajęcia na imprezy

Realistyczne ruchy oraz wibracje, sprawiają, że uczestnicy mogą naprawdę poczuć się, jakby przenieśli się do czasów Dzikiego Westernu. Mechaniczny Byk Rodeo to świetna atrakcja na eventy firmowe, a także imprezy integracyjne. Gwarantuje ogrom śmiechu i dobrą zabawę.

Parametry techniczne atrakcji Mechaniczny Byk Rodeo

  • Długość: 5m
  • Szerokość: 5m
  • Pobór mocy: 3kW

Jak Wypożyczyć Mechanicznego Byka?

Mechaniczny Byk Rodeo oraz inne Urządzenia do Rywalizacji możesz wynająć na swoją imprezę, kontaktując się z nami przez formularz, telefonicznie lub mailowo. Wszystkie atrakcje przywozimy na miejsce imprezy i przygotowujemy je do użytkowania. Ty nie musisz nic robić!

Aby dowiedzieć się więcej na temat wypożyczenia, zajrzyj także do działu Pytań i Odpowiedzi FAQ, w którym odpowiadamy na najczęstsze pytania związane z wypożyczeniem atrakcji na Twój Event.

Zobacz także inne atrakcje do rywalizacji, które możesz wypożyczyć

Skontaktuj się z Nami

Zadzwoń do Nas

+48 516 798 507

Lub Skorzystaj z formularza poniżej

    * pola oznaczone gwiazdką są obowiązkowe

    Proszę o kontakt w sprawie:


    Zapisz się do newslettera!