Mechaniczny Byk Rodeo

Mechaniczny Byk Rodeo na Wynajem. Rzuć wyzwanie swojemu przeciwnikowi i zmierzcie się w pojedynku w klimacie Western.

Ta arena z symulatorem byka rodeo została stworzona dla osób dorosłych, którzy pragną poczuć ducha prawdziwego kowboja z Dzikiego Zachodu i wziąć udział w emocjonującym wyzwaniu.

Wypożycz Mechanicznego Byka

Głównym punktem tej atrakcji jest symulator byka, umieszczony na samym środku powierzchni wypełnionej miękkim materiałem, amortyzującym upadek, co sprawia, że urządzenie jest w pełni bezpieczne.Zabawa polega na jak najdłuższym utrzymaniu się na grzbiecie byka, a to nie lada wyzwanie. Gdyż byk nikomu nie daje się zbyt długo ujarzmić 🙂

Realistyczne ruchy oraz wibracje, sprawiają, że uczestnicy mogą naprawdę poczuć się, jakby przenieśli się do czasów Wild Westu. Mechaniczny Byk Rodeo to świetna atrakcja na eventy firmowe, a także imprezy integracyjne. Gwarantuje ogrom śmiechu i dobrą zabawę.

Parametry techniczne atrakcji Mechaniczny Byk Rodeo

  • Długość: 5m
  • Szerokość: 5m
  • Pobór mocy: 3kW

Jak Wypożyczyć Mechanicznego Byka?

Mechaniczny Byk Rodeo oraz inne Urządzenia do Rywalizacji możesz wynająć na swoją imprezę, kontaktując się z nami przez formularz, telefonicznie lub mailowo. Wszystkie atrakcje przywozimy na miejsce imprezy i przygotowujemy je do użytkowania. Ty nie musisz nic robić!

Aby dowiedzieć się więcej na temat wypożyczenia, zajrzyj także do działu Pytań i Odpowiedzi FAQ, w którym odpowiadamy na najczęstsze pytania związane z wypożyczeniem atrakcji na Twój Event.

Zobacz także inne atrakcje do rywalizacji, które możesz wypożyczyć

Skontaktuj się z Nami

Zadzwoń do Nas

+48 516 798 507

Lub Skorzystaj z formularza poniżej

    * pola oznaczone gwiazdką są obowiązkowe

    Proszę o kontakt w sprawie:


    Zapisz się do newslettera!