Ruroskoczki

Ta atrakcja z pewnością przyniesie wiele śmiechu zarówno dzieciom jak i dorosłym. Jest to wspaniała atrakcja do rywalizacji drużynowej. Ruroskoczki to specjalnie dmuchane tuby, wyposażone w uchwyty do trzymania, na których może zasiąść jednocześnie 7 osób. Uczestnicy wspólnie za pomocą podskoków lub przesuwania się, muszą przedostać się na linię mety.

Wypożycz Ruroskoczki

Konkurencja wymaga od graczy współpracy oraz równowagi. To świetna okazja do rywalizacji z przyjaciółmi, rodziną czy współpracownikami, a także do poprawy koordynacji ruchowej i wytrzymałości. Atrakcja często wykorzystywana jest na festynach, imprezach firmowych czy piknikach.

Ruroskoczki Dmuchane - Atrakcja do rywalizacji na imprezy

Parametry techniczne atrakcji do rywalizacji „Ruroskoczki”

  • Długość: 3,8m
  • Szerokość: 0,5m
  • Wysokość: 0,5m

Jak Wypożyczyć Atrakcję na Eventy Ruroskoczki?

Ruroskoczki do Rywalizacji oraz inne Dmuchańce na Imprezy możesz wypożyczyć, kontaktując się z nami przez formularz kontaktowy, telefonicznie lub mailowo. Wszystkie atrakcje przywozimy na miejsce imprezy i przygotowujemy je do użytkowania. Ty nie musisz nic robić!

Dowiedz się więcej na temat wypożyczania urządzeń eventowych i zajrzyj do działu Pytań i Odpowiedzi FAQ, w którym odpowiadamy na najczęstsze pytania związane z wypożyczeniem atrakcji na Twoją Imprezę.

Zobacz także inne atrakcje do rywalizacji, które możesz wypożyczyć

Skontaktuj się z Nami

Zadzwoń do Nas

+48 516 798 507

Lub Skorzystaj z formularza poniżej

    * pola oznaczone gwiazdką są obowiązkowe

    Proszę o kontakt w sprawie:


    Zapisz się do newslettera!