Symulator Surfingu

Nie trzeba dalekich podróży na rajskie plaże przy morzu pełnym wysokich fal. Jest to wspaniała atrakcja do rywalizacji. Wychodząc na przeciw oczekiwaniom naszych Klientów, przedstawiamy najnowszą atrakcję – symulator surfingu. Dla tych, co pragną poczuć morską bryzę oraz tych, którzy chcą sprawdzić swoje umiejętności w sportach wodnych.

Wypożycz Symulator Surfingu

Konstrukcja wyposażona jest w specjalne dmuchane maty, które imitują powierzchnię falującej wody. Po wspięciu na deskę umieszczoną na samym środku platformy, symulator rozpoczyna generowanie dynamicznych fal i przenosi uczestników w świat surfingu.

Atrakcja dostosowana jest do różnych poziomów zaawansowania, co pozwala zarówno początkującym jak i doświadczonym miłośnikom surfingu cieszyć się z zabawy. Atrakcja przeznaczona jest dla osób dorosłych oraz starszych dzieci. Symulator surfingowy to nie tylko emocjonująca rozrywka, ale również wspaniała okazja do rywalizacji w gronie znajomych, przyjaciół czy rodziny.

symulator surfingu atrakcja dmuchana do na eventy - wypożyczalnia

Parametry techniczne atrakcji do rywalizacji „Symulator Surfingu”

  • Długość: 5m
  • Szerokość: 5m
  • Pobór Mocy: 3kW

Jak Wypożyczyć Atrakcję na Eventy Symulator Surfingu?

Symulator Surfingu oraz inne Dmuchańce Eventowe możesz wypożyczyć, kontaktując się z nami przez formularz kontaktowy na dole strony, telefonicznie lub mailowo. Wszystkie atrakcje przywozimy na miejsce imprezy i przygotowujemy je do użytkowania. Ty nie musisz nic robić!

Dowiedz się więcej na temat wypożyczania urządzeń eventowych i zajrzyj do działu Pytań i Odpowiedzi FAQ, w którym odpowiadamy na najczęstsze pytania związane z wypożyczeniem atrakcji na Twoją Imprezę.

Zobacz także inne urządzenia do rywalizacji, które możesz wypożyczyć

Skontaktuj się z Nami

Zadzwoń do Nas

+48 516 798 507

Lub Skorzystaj z formularza poniżej

    * pola oznaczone gwiazdką są obowiązkowe

    Proszę o kontakt w sprawie:


    Zapisz się do newslettera!